25 OCTOMBRIE – CUPA MEMBRILOR

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP (System Stroke Play Net) 1. Codrin Radu – 72 lovituri 2. Coman Viorel – 73 lovituri Categoria a II a domni 12.1-24 HCP (System Stableford) 1.  Popa Florin – 30 puncte 2.  Muresan Mihai – 28 puncte Categoria a III a domni 24.1-36 HCP (System Stableford) 1. Chifor [...]

CUPA INTER-CLUBURI PAUL TOMITA – SUNGARDEN ETAPA 2

CUPA INTER-CLUBURI PAUL TOMITA – SUNGARDEN ETAPA 2

  REZULTATE COMPETITIE   1. Attila Kadar – Coman Laurentiu (0.5 Attila/Lulu) 2. Viorel Coman – Stoia Calin (1 up Calin)  3. Nicolae Capusan – Vinersar Florin (1 up Florin) 4. Mircea Ciceo – Daniel Morar (1 up Morar) 5. Mihaela Pal – Florin Popa (2 up Mihaela) 6 Oliver Heim – Dan Ursu (1up [...]

4 OCTOMBRIE – CUPA MEDAS CONTRACT – PROSECO SUPERIORE – CUPA VINULUI (PERECHI)

REZULTATE COMPETITIE Locul I   MORAR DANIEL + URSU DAN – 87 PUNCTE Locul II  GIURGIU CALIN + MEDREA VIOREL – 81 PUNCTE Locul III  STOIA LAURA + BACALU PETRU – 52 PUNCTE

27 SEPTEMBRIE – CUPA INTER-CLUBURI PAUL TOMITA – SUNGARDEN

  REZULTATE COMPETITIE   1. Laurentiu Coman – Attila Kadar (3 up Laurentiu) 2. Viorel Coman – Calin Stoia (2 up Calin) 3. Florin Vinersar – Adrian Satmarel (5&4 Florin) 4. Daniel Morar – Nicolae Capusan (2 up Daniel) 5. Alexandru Barbat (1 up Alexandru) 6 Iulian Strajan – Dan Danci (1 up Iulian)   [...]

20 SEPTEMBRIE – CUPA DISTILERIILE ALEXANDRION

20 SEPTEMBRIE – CUPA DISTILERIILE ALEXANDRION

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I 0-12 HCP (System stroke play net) 1. MORAR DANIEL – 67 LOVITURI 2. STOIA CALIN – 71 LOVITURI 3. VINERSAR FLORIN – 72 LOVITURI (departajare HCP) Categoria a II a (System stableford) 12.1-24 HCP 1. OLIVER HEIM – 40 PUNCTE 2. POP MARIUS – 39 PUNCTE 3. GAVOZDEA ALIN – 34 [...]

13 SEPTEMBRIE – CUPA DE CRISTAL – LUFTHANSA GROUP

13 SEPTEMBRIE – CUPA DE CRISTAL – LUFTHANSA GROUP

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I (Net Stableford) 1. MORAR DANIEL – 37 PUNCTE (play-off) 2. SATMAREL ADRIAN – 37 PUNCTE (play-off) 3. LIMBEAN COSMIN – 35 PUNCTE (departajare HCP) Categoria a II a (Net Stableford) 1. IORDACHE MIRCEA – 58 PUNCTE 2. PUSCAS DAN – 47 PUNCTE 3. POCAN IOAN – 45 PUNCTE Probe Speciale:  NEAREST [...]

30 AUGUST – CUPA ELIS

30 AUGUST – CUPA ELIS

REZULTATE COMPETITIE Categoria I Campion si Vicecampion   COMAN VIOREL – 69 LOVITURI (departajare hcp)   MORAR DANIEL – 69 LOVITURI (departajare hcp) Categoria a II a Campion si Vicecampion CIRTINA RADU – 45 PUNCTE CICEO MIRCEA – 41 PUNCTE (departajare hcp) Categoria a III a Campion si Vicecampion BACALU PETRU – 43 PUNCTE NEMES [...]

21 IUNIE – CUPA ELIT

21 IUNIE – CUPA ELIT

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP (System stroke play net) 1. BARBAT ALEXANDRU – 69 LOVITURI 2. MORAR DANIEL – 71 LOVITURI 3. URSU DAN – 72 LOVITURI Categoria a II a domni (System stableford) 12.1-24 HCP 1. CAPUSAN NICOLAE – 39 PUNCTE 2. FRAEULIN MARCO – 38 PUNCTE 3. CICEO MIRCEA – 35 [...]

7 IUNIE – ALPIN PAUL TOMITA

7 IUNIE – ALPIN PAUL TOMITA

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP (System stroke play net) 1. MORAR DANIEL – 71 LOVITURI 2. URSU DAN – 72 LOVITURI 3. VINERSAR FLORIN – 74 LOVITURI Categoria a II a domni (System stableford) 12.1-24 HCP 1. CICEO MIRCEA – 37 PUNCTE 2. POP MARIUS – 36 PUNCTE (DEPARTAJARE HCP) 3. CAPUSAN NICOLAE [...]

31 MAI – CUPA PRIETENIEI

31 MAI – CUPA PRIETENIEI

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP (System stroke play net) 1. CODIN FILIP – 34 LOVITURI 2. LIMBEAN COSMIN – 36 LOVITURI Categoria a II a domni (System Stableford) 12.1-24 HCP 1. POPA FLORIN – 18 PUNCTE 2. CAPUSAN NICOLAE -15 PUNCTE Categoria a III a domni 24.1-36 HCP (System Stableford) 1. PUSCAS DAN – 12 [...]

24 MAI – CUPA SUPREMIA

24 MAI – CUPA SUPREMIA

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP (System stroke play net) 1. MIHAI DORIN – 74 LOVITURI (departajare HCP) 2. ERIK ANDERSON – 74 LOVITURI (departajare HCP) 3. BARBAT ALEXANDRU – 75 LOVITURI (departajare HCP) Categoria a II a domni (System Stableford)  12.1-24 HCP 1. POP MARIUS – 34 PUNCTE (departajare HCP) 2. POPA FLORIN [...]

18 MAI – CUPA CHRISTEN

18 MAI – CUPA CHRISTEN

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP (System Stroke Play Net) 1. Ioan Popa – 69 LOVITURI 2. Ursu Dan – 70 LOVITURI 3. Gota Emil – 71 LOVITURI Categoria a II a domni 12.1-24 HCP (System Stableford) 1. Giurgiu Calin – 31 PUNCTE 2. Cotarlea Valerut – 31 PUNCTE 3. Rekkers Robert – [...]

17 MAI – CUPA TRANSAVIA

17 MAI – CUPA TRANSAVIA

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP (System Stroke Play Net) 1. Vinersar Florin – 73 lovituri 2. Gota Emil – 75 lovituri Categoria a II a domni 12.1-24 HCP (System Stableford) 1. Cirtina Radu – 36 pct 2. Popa Florin – 31 pct Categoria a III a domni 24.1-36 HCP (System Stableford) 1. Aldea [...]

10 MAI – CUPA BORSEC

10 MAI – CUPA BORSEC

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP (System stroke play net) 1. KADAR ATTILA – 71 LOVITURI 2. COMAN VIOREL – 74 LOVITURI (departajare Hcp) 3. MORAR DANIEL – 74 LOVITURI (departajare Hcp) Categoria a II a domni (System stableford) 12.1-24 HCP 1. POP MARIUS – 33 PUNCTE 2. POPA FLORIN – 29 PUNCTE 3. [...]

3 MAI – ALBA GOLF CHALLENGE

3 MAI – ALBA GOLF CHALLENGE

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. BARBAT ALEXANDRU – 32 PUNCTE   2. STOIA CALIN – 31 PUNCTE Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. CAPUSAN NICOLAE – 38 PUNCTE 2. SZEPLAKI ATTILA – 35 PUNCTE Categoria a III a domni 24.1-36 HCP 1. DIAMANTINO JOHNATAN – 38 PUNCTE     [...]

26 APRILIE – CUPA TOBIMAR

26 APRILIE – CUPA TOBIMAR

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP (System stroke play net) 1. Coman Laurentiu – 71 lovituri (departajare) 2. Kadar Attila – 71 lovituri (departajare) Categoria a II a domni (System Stableford) 12.1-24 HCP 1. Cirtina Radu – 35 pct 2. Popa Florin – 34 pct Categoria a III a domni 24.1-36 HCP (System Stableford) 1. Schiopu [...]