Cupa VINULUI II- 26 octombrie 2013

Cupa VINULUI II- 26 octombrie 2013

REZULTATE COMPETITIE Locul I   MORAR DANIEL URSU DAN Locul II  STOIA CALIN LEPADATU MARIAN Locul III  COMAN ANA-MARIA BARBAT ALEXANDRU Probe Speciale: I. LONGEST DRIVE LEPADATU MARIAN II. NEAREST TO PIN MEDREA VIOREL

Cupa MEMBRILOR 12 octombrie 2013

Cupa MEMBRILOR 12 octombrie 2013

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. COMAN LAURENTIU – 70 lovituri 2. VINERSAR FLORIN – 70 lovituri 3. BARBAT ALEXANDRU – 70 lovituri Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. POPA FLORIN – 40 pct 2. MEDREA VIOREL – 34 pct 3. OLIVER HEIM – 31 pct Categoria a III a [...]

Cupa VINULUI- sponsor Prosecco Superiore-Astoria Vini-Vincon Vrancea- 28 septembrie 2013

Cupa VINULUI- sponsor Prosecco Superiore-Astoria Vini-Vincon Vrancea- 28 septembrie 2013

REZULTATE COMPETITIE Locul I Brut    MOLTENI ANTONIO – 3 lovituri   LIMBEAN COSMIN – 3 lovituri Locul I Net   GIURGIU CALIN – 73 pct ROHNEAN STEFAN – 73 pct Locul II Net MURESAN MIHAI – 67 pct MEDREA VIOREL – 67 pct Locul III Net  STRAJAN IULIAN – 56 pctBARA LEVENTE- 56 pct [...]

Cupa COPIII DE LA “PAUL TOMITA “-22 septembrie 2013

Cupa COPIII DE LA “PAUL TOMITA “-22 septembrie 2013

REZULTATE COMPETITIE Categoria I juniori 18 CUPE 1. SERBAN SCHIOPU – 27 pct 2. ANDREI LIMBEAN – 25 pct 3. ANDREI BARBU -21 pct Categoria a II a juniori  9 CUPE   1. LUCA POPA – 12 pct 2. ALEXANDRA WALKMAN – 6 pct 3. ALEXIA NICHIMIS  – 3 pct    

Cupa CLUBULUI PAUL TOMITA – 14 septembrie 2013

Cupa CLUBULUI PAUL TOMITA – 14 septembrie 2013

REZULTATE COMPETITIE LOCUL I POPA IOAN – 47 pct   BARBAT ALEXANDRU – 47 pct LOCUL II MORAR DANIEL – 46 pct URSU DAN – 46 pct LOCUL III  TAGLIABUE ANDREA– 44 pct SCHIOPU SERBAN – 44 pct Probe Speciale: I. LONGEST DRIVE 1. TAGLIABUE ANDREA  240 m II. NEAREST TO PIN 1. VINERSAR FLORIN [...]

Cupa ELIT – 7 septembrie 2013

Cupa ELIT – 7 septembrie 2013

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. COMAN LAURENTIU – 68 lovituri 2. POPA IOAN  – 69 lovituri 3. URSU DAN – 72 lovituri Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. CAPUSAN NICOLAE – 41 pct 2. CATA COSMIN – 38 pct 3. CICEO MIRCEA – 35 pct Categoria a III a [...]

Cupa ELIS – 31 august 2013

Cupa ELIS – 31 august 2013

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. STOIA CALIN – 67 lovituri 2. KADAR ATTILA – 67 lovituri Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. CATA COSMIN  – 41 pct 2. CICEO MIRCEA  – 39 pct Categoria a III a domni 24.1-36 HCP 1. NEMES SEPTIMIU MIHAI – 46 pct 2. SCHIOPU SERBAN  [...]

Cupa ROMANIA – FRANTA GOLF CHALLENGE 28-30 iunie 2013

   ATENTIE ! Inscrierile in cadrul acestei competitii se fac EXCLUSIV pe site-ul AJGR : www.ajgr.ro Va multumim  

Cupa ALBALACT-ZUZU 15 iunie 2013

Cupa ALBALACT-ZUZU 15 iunie 2013

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. KADAR ATTILA – 70 de lovituri 2. COMAN LAURENTIU – 71 de lovituri 3. VINERSAR FLORIN – 73 de lovituri Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. CAPUSAN NICOLAE – 43 pct 2. SUBA SORIN – 41 pct 3. COTARLEA VALERUT – 36 pct Categoria [...]

Cupa ALPIN 57 LUX-PAUL TOMITA 8 iunie 2013

Cupa ALPIN 57 LUX-PAUL TOMITA 8 iunie 2013

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. TAGLIABUE ANDREA – 69 puncte 2. VINERSAR FLORIN – 72 puncte Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. COTARLEA VALERUT – 35 pct 2. OLIVER HEIM – 35 pct Categoria a III a domni 24.1-36 HCP 1. DIUDEA ROMULUS – 44 pct 2. BARZESCU GABRIEL – [...]

Cupa INTERNATIONAL PAIRS 1-2 iunie 2013

Cupa INTERNATIONAL PAIRS 1-2 iunie 2013

Stimați jucători, În perioada 1-2 Iunie s-a desfășurat la Clubul de Golf Paul Tomița din localitatea Pianu de Jos Finala Națională Stihl-International Pairs 2013. După doua zile de joc pe terenul care s-a aflat în condiții bune și pe o vreme schimbătoare dar frumoasă, titlul de Campioană Națională a turneului Stihl-International Pairs 2013 a fost [...]

Cupa SUPREMIA 25 mai 2013

Cupa SUPREMIA 25 mai 2013

  REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. LIMBEAN COSMIN – 37 pct 2. MORAR DANIEL – 36 pct 3. COMAN VIOREL – 34 pct Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. CICEO MIRCEA – 35 pct 2. GAVOZDEA ALIN – 32 pct 3. CATA COSMIN – 32 pct Categoria a III a [...]

Cupa CHRISTEN – 19 mai 2013

Cupa CHRISTEN – 19 mai 2013

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. LIMBEAN COSMIN – 40 pct 2. MIHAI DORIN – 36 pct 3. KADAR ATTILA -35 pct Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. CICEO MIRCEA – 37 pct 2. STRAJAN IOAN – 32 pct 3. CAPUSAN NICOLAE -32 pct Categoria doamne 0-36 HCP 1. MURESAN MIHAELA [...]

Cupa TRANSAVIA – 18 mai 2013

Cupa TRANSAVIA – 18 mai 2013

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. MORAR DANIEL – 69 lovituri 2. COMAN LAURENTIU – 70 lovituri Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. CAPUSAN NICOLAE – 42 pct 2. OLIVER HEIM – 40 pct Categoria a III a domni 24.1-36 HCP 1. LUDOSAN MIRCEA – 41 pct 2. PETRUTA IONEL  – [...]

Cupa ALBA GOLF CHALLENGE PRO AM 10-11 mai 2013

Cupa ALBA GOLF CHALLENGE PRO AM 10-11 mai 2013

REZULTATE COMPETITIE ALBA GOLF CHALLENGE PRO –AM 10-11 mai 2013 PREMII CATEGORIA PRO Locul I : Emanuele Bolognesi 141 lovituri Locul II: Najati Amin 145 lovituri Locul III : Limonta Alberto 147 lovituri Sarkozi Richard 147 lovituri Locul IV: Tamas Lugosi 148 lovituri PREMII CATEGORIE SENIORI Locul I : Alex Giorgi 151 lovituri Locul II [...]

CUPA BRING A FRIEND 4 mai 2013

REZULTATE COMPETITIE LOCUL I VOICU VUSCAN   MUNTEAN PAUL LOCUL II   MATEIU DORIN PIRVU ANCA LOCUL  III LIMBEAN COSMIN   PAVELEANU DAN Categoria doamne 0-36 HCP 1. – 2. – Categoria Juniori 0-36 HCP 1. SCHIOPU SERBAN – 1 pct 2. BARBU ANDREI – 6 pct Categoria Seniori 0-36 HCP 1. – 2. – [...]

CUPA TOBIMAR 27 aprilie 2013

CUPA TOBIMAR 27 aprilie 2013

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni 0-12 HCP 1. KADAR ATTILA  – 69 lovituri 2. VINERSAR FLORIN – 70 lovituri Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. STRAJAN IOAN – 42 pct 2. LIMBEAN COSMIN – 38 pct Categoria a III a domni 24.1-36 HCP 1. KEUL WERNER – 39 pct 2. GOTA VASILE – [...]

CUPA BORSEC  20 aprilie 2013

CUPA BORSEC 20 aprilie 2013

REZULTATE COMPETITIE Categoria I domni                 0-12 HCP 1. MIHAI DORIN – 72 pct 2. LEPADATU MARIAN  – 75 pct Categoria a II a domni 12.1-24 HCP 1. ROHNEAN STEFAN – 35 pct 2. JACOTA DAN – 35 pct Categoria a III a domni  24.1-36 HCP 1. CIRTINA RADU – 59 pct 2. GERRIT VAN DONKERSGOED – [...]